Анонси
Культура
Київщина-суспільство

У Києві відбудеться вечір солідарності, присвячений кримським політв’язням


Родина політв‘язня Дениса Кашука спільно з ініціативою Центр громадянських свобод запрошує українців 8 лютого приєднатися до вечора солідарності на підтримку Дениса та інших політв’язнів.

Захід відбудеться о 20:00 в клубі Х.Л.А.М. (вулиця Межигірська, 23/22). У вечорі братимуть участь: Shopping Hour Grp, BeTwins, Мирослава Лаюка, Гаські Шиян, Аліма Алієва, Олександри Матвійчук та інших.

Сьогодні в тюрмах Росії та окупованого Криму перебуває близько 90 громадян України, у підвалах окупованого Донбасу незаконно утримують 184 громадян. Один із них Денис Кашук, арештований 17 грудня 2019 року та обвинувачений у сфабрикованій справі. Родина Дениса разом з українськими музикантами, поетами та громадськими активістами хотіли би нагадати, що наші листи можуть стати рятівними.

Довідково:
Денис Кашук проживає з дружиною і сином в місті Сімферополь. 17 грудня 2019 він пропав. 18 грудня 2019 року в приміщенні, де живе Денис з сім'єю, відбувся обшук, і тоді рідні дізналися про його арешт. 20 грудня 2019 року суд заарештував Дениса Кашук на два місяці. Йому інкримінують незаконне зберігання зброї. Увесь цей час на Дениса чиниться тиск. Він передає рідним «зі мною все в порядку, тільки будь ласка, бережіть зараз себе». На думку рідних, саме через це він відмовляється від незалежних адвокатів.