#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Головні новини
Спорт
Суспільство
Київ

У Києві відбудеться 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики

21.11.2020 1 Надiя Проценко 0

З 26 по 29 листопада у столичному Палаці спорту Україна вперше із 2004 року прийматиме континентальну першість із художньої гімнастики. Це найбільші спортивні змагання в українському та європейському спорті з моменту початку пандемії.

У змаганнях візьмуть участь майже 150 найкращих гімнасток із 24 країн світу. Вони розіграють 8 комплектів нагород.

Українську збірну представлятимуть Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко, Валерія Юзьвяк, Анастасія Возняк та інші спортсменки, які продовжують найкращі традиції вітчизняної школи художньої гімнастики.

Команда Національної збірної України з художньої гімнастики буде представлена 23 листопада об 11.45 в івент-холі PMHUB (вул. Іоана Павла, ІІ, 5).

Через пандемію коронавірусу турнір пройде без глядачів, проте чемпіонат буде транслюватися наживо.

Проте на захід до Києва приїдуть такі зірки художньої гімнастики, як бронзова призерка Чемпіонату світу 2019 року Ліной Ашрам (Ізраїль), срібна призерка Чемпіонату Європи 2019 року Аліна Горносько (Білорусь), бронзова призерка Чемпіонату Європи 2019 року Катрін Тасєва (Болгарія) та багато інших.

Перший віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна наголосила:

«Художня гімнастика України завжди була трендсеттером у світі спорту. Ми сучасні, професійні, сильні та яскраві».

«Погляд» також повідомляв, що одинадцятикласниця з Київщини стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу. Читайте інтерв’ю з нею тут.

Нещодавно стало відомо, що українець Олексій Новіков – найсильніша людина світу.