#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві в кінці цього тижня відкриються торгівельно-розважальні центри та готелі

27.05.2020 Косянчук Інна 0

Щодо роботи ресторанів та кафе в столиці – рішення стосовно початку їх роботи комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить окремо.

«Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про відкриття в столиці торгівельно-розважальних центрів, але без роботи розважальних зон. ТРЦ в Києві – з дотриманням санітарних норм та регламентів – відкриватимуть із суботи, 30 травня. З цього дня зможуть розпочати роботу і готелі, окрім хостелів. Для готелів прописані чіткі вимоги, яких вони повинні дотримуватися. Це температурний скринінг співробітників та гостей, масковий режим поза номерами. Також відвідувачам дозволяється перебувати у вестибюлі з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі приміщення», - про це сьогодні, 27 травня, під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Також він зауважив, що ресторанам у готелях поки що дозволено працювати навинос та на обслуговування в номерах. А рішення щодо роботи ресторанів та кафе у Києві комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить окремо.

Кличко розповів, що коронавірус істотно вдарив по туристичній  сфері Києва. Порівняно з минулим роком туристичний потік у Києві в квітні та травні зменшився на понад 90%.

«Якщо говорити про дохід туроператорів, агенцій, готелів та ресторанів, то вони недоотримали 1 мільярд доларів, - наголосив мер. - А це позначилось і на втратах міста, яке недоотримало коштів у бюджет від туристичного збору, податків від бізнесу».

За словами Кличка, відновлення внутрішнього та зовнішнього туризму залежатиме від  роботи транспорту. Міський голова Києва зауважив, що країни Європи послаблюють обмеження, зокрема, і  щодо роботи туристичної галузі, й підкреслив, що Київ також це робитиме: «Туристичні маршрути і локації в парках, на вулицях міста вже відкриті. Із 1 червня, за рішенням уряду, відновить роботу міжміське автобусне та залізничне сполучення. Тому, сподіваємося, що поступово оживатиме і туризм. В першу чергу внутрішній. А з відновленням авіасполучення - і зовнішній. Ми робимо все, аби гості столиці могли насолодитися атмосферою нашого міста».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів