Новини
Україна
Україна-суспільство

У Києві триває форум "Age of Crimea” (пряма трансляція події)


26 лютого 2020 року у Києві розпочався Форум “Age of Crimea” (Час Криму), присвячений Дню кримського спротиву російській окупації.

Участь у заході беруть Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, Міністр закордонних справ Вадим Пристайко, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, режисер Олег Сенцов, британський журналіст та письменник, дослідник пропаганди Пітер Померанцев, вище керівництво держави, дипломати, правозахисники та експерти.

&feature=youtu.be

Історичні події в Криму 6 років тому:

26 лютого – день, коли Крим повстав проти російської окупації. Шість років тому люди вийшли на мітинг, ініційований кримськими татарами.

Біля Верховної Ради у Сімферополі зібралися тисячі громадян України, щоб показати свою незгоду з анексією Криму Російською Федерацією. Тиха окупація у цей день набула голосних обрисів. Тож ворог почав наступ на голос Криму.

Наступного дня російські спецпризначенці уже захопили будівлю парламенту. Трохи більше ніж за 2 тижні відбувся «рефрендум» – півострів було анексовано.

Крим був і залишається особливим місцем для Української школи політичних студій. З моменту створення у 2006 році УШПС щороку була в Криму. Ми з кожною групою учасників відвідували бахчисарайську Школу - Зинджирли-медресе. Віримо, що це стане можливим і для майбутніх груп Школи.

Раніше "Погляд" вже повідомляв про основні тези Володимира Зеленського під час форумі “Age of Crimea”