Новини
Київ

У Києві стає популярним громадський велопрокат: діють 302 станції прокату (ВІДЕО)


У столиці стрімко набуває популярності система громадського велопрокату, яка була започаткована два роки тому. За цей час нею скористались кияни та гості міста вже 75 тис. разів.

Фото - pxhere.com

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«І якщо 2 роки тому ми починали з 33 станцій прокату, то сьогодні їх вже 302. Значно збільшилась і кількість велосипедів, що можна взяти на цих станціях. Їх вже - більше 1000 одиниць. А буквально за тиждень-два, як запевнили інвестори, вони завезуть іще 1000 таких байків», - зазначив очільник столиці.

За його словами, цього року сервіс прокату велосипедів Nextbike здійснив ребрендинг: отримав нову назву - Bikenow, запустив новий додаток та знизив ціну разової поїздки.

Окрім того, міська влада Києва продовжує облаштовувати велодоріжки в столиці. На сьогоднішній день сумарна довжина велодоріжок у місті – майже 100 км. Ще 17 км - загальна довжина смуг громадського транспорту, де, в рамках експерименту, дозволили велосипедний рух.

Зараз у місті, на прохання велосипедистів Києва, облаштовують велозаїзд з Набережного шосе на міст Метро, яке планують завершити до 13 липня. Відповідно до затвердженої Київрадою Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Києва, через міст Метро та набережну Дніпра буде діяти магістральний велосипедний маршрут №13 «Воскресенка - міст Метро – Центр».

Також мер Києва повідомив, що у столиці були встановлені першi велопарковки бiля соцiальних установ, станцiй метро i адмiнбудiвель, а на всіх оновлених вулицях облаштовуються велодоріжки.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/276986670406884/

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що на вулицях Києва побільшало велосипедних смуг.