#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

У Києві стартують «Ігри Нескорених»

14.09.2019 Александр Чернышенко 0

В суботу, 14 вересня, у столиці на стадіоні «Піонер» відбудуться Національні змагання «Ігри Нескорених» — фінальна частина відбору збірної України на міжнародні «Invictus Games-2020» в Гаазі.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

У змаганнях братимуть участь понад 200 учасників — українських ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, захворіли або були травмовані, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.

Крім спортивної складової, ці змагання — в першу чергу соціальний захід для поранених бійців, їхніх сімей та друзів, можливість провести час в колі побратимів та однодумців. Це - свято сили духу та взаємної підтримки, яке відкрите для всіх українців.

Більшість подій Ігор пройде на стадіоні «Піонері» (вул. Туполєва 22д) — саме тут відбудуться церемонії відкриття та закриття, а також змагання з чотирьох видів спорту. Змагання з плавання відбудуться на території басейну ЦСК Збройних сил України, а для велоперегонів перекриють частину вулиці Туполєва, на якій знаходиться стадіон.

Розклад Національних змагань «Ігри Нескорених»:

  • Церемонія відкриття — 9:00, стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22д.
  • Спортивна частина — 10:00–16:00 на трьох локаціях.
  • Стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22д: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, біг на візках), стрільба з лука, пауерліфтинг, веслування на тренажерах
  • Басейн ЦСК ЗСУ: плавання
  • Відрізок вул. Туполєва 3-12 (біля виїзду з стадіону «Піонер»): велоспорт на шосе (заїзди на спортивних та лежачих велосипедах).
  • Церемонія нагородження учасників — 18:00, стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22 д.

Для довідки: Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, у 2018 році — в австралійському Сіднеї, а вже у травні наступного року візьме участь у своїх третіх Іграх — Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.