Новини
Спорт
Київ

У Києві стартував XVІІІ Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики


Змагання «Ukraine International Cup 2020» відбудуться завтра, 27 вересня, у Київському  Палаці спорту. Вхід вільний.

Фото: скріншот з відео відкриття турніру

XVІІІ Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup 2020». Урочисто відкрився сьогодні, 26 вересня, у столиці України.

Церемонію відкриття можна переглянути за посиланням.

 «Цього року турнір об’єднав 85 провідних спортсменів із 10  країн світу: Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Латвії, Литви, Словенії, Білорусі, Узбекистану. Також традиційно представлена збірна команда України.  Організовує та проводить захід Олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту Стела Захарова під егідою Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти», який вона очолює», повідомляється на офіційному порталі Києва. Також зазначається, що організаторами змагань є КМДА, Міністерство молоді та спорту України, Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти».

Організатори інформують, що змагання розпочнуться 27 вересня о 12:00 за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1, приміщення державного підприємства спортивного комплексу «Атлет» (Київський Палац спорту). Вхід вільний.

ДОВІДКА.«Ukraine International Cup 2020» –  єдиний національний Кубок зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на міжнародному рівні. На сьогодні турнір має міжнародну кваліфікацію, яка зараховується учасникам до загального балу Кубків Європи та світу.

Як повідомляв «Погляд», Світоліна перемогла на турнірі WTA.