У Києві школярка «замінувала» школу
Випадок стався в Печерському районі.
Тепер на порушницю чекають примусові заходи виховного характеру.
Про це повідомили столичні правоохоронці.
12-річна учениця зателефонувала поліції та розповіла про замінування школи на вулиці Івана Кудрі.
До навчального закладу з'їхалися: фахівці вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, слідчо-оперативна група, патрульні, рятувальники та лікарі.
Також із школи було евакуйовано близько 300 осіб, серед яких учні, вчителі та інші працівники.
Експерти-вибухотехніки зі службовими собаками ретельно обстежили будівлю та прилеглу територію і не знайшли вибухівки.
«У ході відпрацювання виклику правоохоронці встановили, що до надання неправдивого повідомлення про замінування причетна 12-річна учениця цього ж навчального закладу. Працівники ювенальної превенції в присутності психолога та близьких її родичів опитали дівчинку »,- розповіли охоронці порядку.
За цим фактом у поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).
Раніше «Погляд» пиcав, що киянин повідомив фейкову інформацію про замінування у Дніпрі.
Іще у Києві затримали телефонну терористку.