Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві школа працювала попри карантинну заборону


Держпоживслужба  склала протокол щодо школи «Мідгард». Також під санкції потрапили кілька обєктів промислової торгівлі та одна медична лаборторія.

Відучора, 5 квітня, столиця через епідситуаію закрила всі школи і дитячі садочки. Про це повідомляється на офіційному порталі Києва. Однак в головному управлінні Держспоживслужби м. Києва з’ясували, що не всі дотримуються заборони.  

 Зокрема, 5 квітня було перевірено  7 закладів освіти та  9 дитячих навчальних закладів.

«Відносно школи «Мідгард», яка працювала, не зважаючи на заборону, складено  протокол за ст.44-3 КУпАП»,

зазначається на сайті Держпродспоживслужби.

Загалом за участі фахівців головуправління Держпродспоживслужби в м. Києві було проведено моніторинг на 1414 об’єктах. Під час перевірки в офісах порушень не встановлено, при штатній кількості працівників у 13044 особи на робочих місцях працювало 1977. Також перевірено 206 закладів громадського харчування, 439 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 753 – непродовольчими товарами.

«У тому числі перевірили 378 обєктів торгівлі промгрупою, 13 - АЗС (всього складено 5 протоколів про порушення, з них 4 протоколи за ст.44-3 КУпАП працівниками  ГУ), 14 фінансових установ, 283 офіси, 45 салонів краси, 19 аптек, медична лабораторія, відносно якої складено  протокол за ст.44-3 КУпАП», йдеться у повідомленні. І зазначається, що за результатами моніторингу загалом зафіксовано 55 порушень.

Через карантинні заходи у Києві та на Чернігівщині перенесли пробне ЗНО.

Втім, у столиці зараз і до роботи добратись непросто. У Києві маршруток поменшало: водії відмовляються працювати у локдаун.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.