Новини
Здоров'я
Київ

У Києві шкільні канікули почнуться не 15, а 21 жовтня

12.10.2020 Косянчук Інна 0

Столиця не змінюватиме графік канікул для школярів, аби діти пасивно проімунізувались: голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

У школах Києва канікули розпочнуться, як і було заплановано, 21 жовтня. Столична влада не рекомендуватиме школам іти на канікули з 15 жовтня, як радить міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Як зауважив у коментарі РБК-Україна голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличка, нині поставлене завдання – пасивно проімунізувати дітей та молодь, аби припинити активність епідеміологічного процесу. А якщо зараз відправити на канікули, то це затягне процес епідемії. Рубан заявив, що необхідно, аби проімунізувались 60-80% населення.

«Це можна зробити за допомогою зустрічі з даним збудником, що зараз відбувається, або проведення масової вакцинації. Тому це найбільш доцільний захід з метою призупинення агресивності даного збудника», - підкреслив Рубан.

Як повідомляв «Погляд», 11 жовтня очільник МОН повідомив про обов’язковий виїзд студентів з гуртожитків у зв’язку з епідемією коронавірусу, а 12 жовтня поінформував, що примусово нікого не виселятимуть.