Новини
Здоров'я
Київ

У Києві - рекордна кількість хворих на COVID-19

30.07.2020 Оксана Кириленко 0

За останню добу у столиці виявили іще 199 хворих на коронавірус. Це найбільша кількість за увесь період пандемії.

На сьогодні в столиці вже 8131 підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«Така кількість хворих пов’язана зі спалахом коронавірусу у гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Там за минулу добу зафіксували ще 81 випадок захворювання», - уточнив очільник Києва.

Серед тих, хто захворіли:
59 жінок віком від 18 до 88 років. І 2 дівчинки — 7 та 16 років.
135 чоловіків віком від 18 до 74 років. Та 3 хлопчики від 3 до 12 років.

До лікарень столиці госпіталізували 19 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Найбільше випадків захворювання виявили у Солом‘янському районі – 95. У Деснянському – 28. У Дніпровському, Оболонському та Голосіївському районах — по 14 випадків.

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан в коментарі РБК-Україна розповів, що через спалах інфекції у гуртожитку КПІ надалі приріст захворюваності очікується серед населення віком до 35 років.

За його словами, збільшення випадків захворюваності COVID-19 у Києві пов'язано виключно із захворюванням молоді від 18 до 35 років - студентів.

«Ми цю тенденцію спостерігаємо вже другий тиждень через порушення режиму серед цієї категорії населення», - зазначив Рубан.

Нещодавно "Погляд" писав, що у ЦВК виявили COVID-19.

Також у депутата від “Слуг народу” виявили коронавірус.

Це не перший депутат у вищезгаданій фракції, який захворів на коронавірус. Раніше COVID-19 виявили у Максима Перебийноса.

Іще 12 липня зафіксовано спалах COVID-19 у гуртожитку столичного вишу.