Новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві припинено діяльність конвертцентру з обігом в 330 млн грн


Правопорушники надавали послуги з формування незаконного податкового кредиту.

фото з відкритих джерел

Податківці Київщини разом із працівниками слідчого відділу поліції Печерського УП ГУ НП виявили та припинили на території м. Києва незаконну діяльність потужного «центру мінімізації платежів у бюджет».

Про це повідомили Територіальні органи ДФС у Київській області.

Так, реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти на рахунки підконтрольних учасникам «центру мінімізації платежів у бюджет» підприємств за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (промислові та будівельні товари). У свою чергу, фігуранти передавали незаконно «проконвертовану» готівку разом з підробленими первинними документами.

За результатами 15 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях і за місцями проживання фігурантів та у їхніх автомобілях, було вилучено 60 печаток СГД з ознаками «транзитності» і «фіктивності», первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність вказаного угрупування, а також накладено арешт на суми лімітів ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ ДПС України підприємств з ознаками фіктивності у розмірі 4,8 млн грн.

Раніше "Погляд" писав, що на Київщині діяв конвертцентр, який переводив у тінь сотні мільйонів гривень.

Також у столиці ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів понад 258 млн грн.

Читайте на "Погляді" про понад 20 обшуків у Державній податковій службі ДБР.