#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Київ

У Києві протестують вкладники банку «Аркада»

30.11.2020 Косянчук Інна 0

Біля будівлі міської ради повністю перекрито Хрещатик, тож водіям, які планують їхати центральною вулицею столиці, варто скоригувати маршрут.

Фото ІнформатораСьогодні, 30 листопада, у Києві – черговий  протест вкладників банку «Аркада», які півроку вимагають відновлення будівництва квартир, у спорудження яких вони вклади кошти.

Протести відбуваються у  в центрі Києва, біля будівлі міської ради. Там повністю перекрито Хрещатик, тож це варто врахувати водіям, які планують їхати цією вулицею. Про це повідомив Інформатор.

Фото Інформатора

«Ще 25 серпня поточного року НБУ визнав банк «Аркада» неплатоспроможним і запустив процес ліквідації. Це банк, в який інвестували мільярди гривень на будівництво квартир близько 13 000 сімей», йдеться у повідомленні.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що аудит  житлових комплексів "Еврика", "Патріотика" і "Патріотика на озерах" Фонду фінансування будівництва під управлінням банку "Аркада" завершено. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, зазначаючи, що алгоритм добудови буде запропонований упродовж двох тижнів.

Втім, раніше результати аудиту було заплановано представити в листопаді. Здійснення аудиту житлових комплексів "Аркади" було доручено ХК "Київміськбуд".

Як повідомляв «Погляд», біля приміщення однієї з столичних політичних партій стався вибух.

Також «Погляд» розповідав, на Макарівщині горів історичний маєток.