Новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві працювала майстерня з виготовлення боєприпасів


У підпільній майстерні нібито працювали четверо людей.

Фото: Пресслужба Київської міської прокуратури

Виготовляли та переробляли зброю у покинутому цеху одного з заводів на території Дарницького району.

Про це повідомила столична прокуратура.

Правоохоронці зазначили, що підозрювані скуповували комплектуючі пристроїв та інгредієнтів для виготовлення набоїв, боєприпасів до вогнепальної зброї та в подальшому їх продавали через різноманітні канали, включаючи тіньовий ринок зброї та офіційно зареєстровані засоби сполучення.

В результаті було вилучено близько 60 картонних коробок, в середині яких знаходилися упаковки із набоями до гладкоствольної зброї, 57 мішків та 8 коробок із пижконтейнером, 15 ящиків із гільзами для мисливської зброї, понад 6,5 тис. мисливських набоїв, пластикові ємкості зі свинцем та порохом, упаковки із сипучими речовинами, схожими на метальну вибухову речовину, близько 130 пляшок, наповнених металевим дробом та металевими шарами, 12 пулелійок, 9 станків та інші речові докази.

У прокуратурі повідомили, що на даний час двоє осіб затримано. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у президії Національної академії аграрних наук була схованка з великою кількістю зброї.

Іще у жителя Київщини вилучили арсенал зброї та ліквідували цех з її виготовлення.