#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

У Києві планують будівництво Центру захисту тварин

07.08.2019 Оксана Кириленко 0

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв вже проінспектував майданчик на якому ведуться підготовчі роботи для будівництва, яке розпочнеться восени цього року.

Заклад передбачатиме ветеринарну клініку з широким спектром послуг, притулок для собак та котів, а також готель для тимчасового перебування тварин на час від’їзду власників, заявили в КМДА.

Будівництво відбуватиметься у 4 етапи:  

  1. будівництво ветеринарної клініки з новим устаткуванням, що розрахована на одночасний прийом 55 котів і 108 собак. У складі лікарні буде карантинний блок на 3 поверхи, розрахований на 100 тварин, а також трансформаторна підстанція і котельня.
  2. будівництво ветеринарного готелю, розрахованого на 38 собак і 22 котів.
  3. це притулок для котів, розрахований на 120 котів.
  4. 547 вольєрів для утримання собак.

«Кількість безпритульних тварин щороку не зменшується і потребує системного підходу. Як в інтересах безпеки киян, так і заради життя і здоров’я самих тварин. Вони потребують захисту і турботи. Тому ми прийняли рішення про зведення Центру», — додав Пантелеєв.

Джерело