У Києві оперативно розшукали двох зниклих неповнолітніх
Хлопці, 9 та 11 років, зникли по дорозі до школи. Співробітники ювенальної превенції встановили місце знаходження підлітків та повернули їх назад у притулок.
До Деснянського управління поліції від завідувачки центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1 надійшло повідомлення про втечу двох учнів, 2008 та 2010 років народження. Отримавши інформацію, «дитячі» поліцейські розпочали пошуки підлітків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dity.jpeg)
Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Деснянського управління поліції Олександр Поліщук, правоохоронці дізналися, що неповнолітні зникли по дорозі до школи: «Ми поспілкувалися з викладачами притулку та іншими учнями та з’ясували, що діти поїхали у Святошинський район до родичів. Там ми Їх виявили та передали у притулок, де провели ще профілактичну бесіду. Жодних протиправних дій відносно неповнолітніх за час їх відсутності не було вчинено».