Новини
Надзвичайні новини
Київ

У Києві нетверезий чоловік зламав ноги медикам «швидкої»


Увечері 20 грудня у столиці стався напад на працівників екстреної медичної допомоги, які прибули за викликом.

Постраждали дві жінки-медики: 24-річна фельдшер і медична сестра 63 років, повідомляє Центр ЕМД та медицини катастроф міста Києва.

Напад здійснив пацієнт із підозрою на алкогольне сп’яніння. Він у стані агресії побив медиків, силою виштовхавши фельдшера з машини та штовхнувши медсестру. У результаті фельдшер отримала закритий перелом лівої гомілки зі зміщенням, а медсестра – закриту травму лівого колінного суглобу.

Обидві жінки були госпіталізовані до травматологічного відділення. Перед тим постраждалі викликали поліцейський наряд, було складено відповідні акти.

«Є заяви постраждалих. Є зареєстрований факт нападу. Що буде далі? Це риторичне запитання, бо ще жодного разу нападники не понесли відповідальності за свої агресивні дії до медиків під час виконання ними службових обов’язків. Існуюче законодавство не дає можливості це зробити. А безкарність, як відомо, лише множить агресію, роблячи бригади ЕМД та й інших медиків беззахисними у таких випадках», – наголошується у дописі.

Зауважимо, що загалом протягом минулої доби (20 грудня) центральна диспетчерська Центру ЕМД м. Києва зареєструвала 1776 звернення громадян. У режимі екстрених виконано 1250 викликів. Прибуття бригад на екстрені виклики до 10 хвилин склало 75% від загальної кількості.

21 грудня «Погляд» писав, що у Києві за добу 14 людей померли від COVID-19.

Загалом активних хворих на COVID-19 в Україні стало суттєво менше.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці та YouTube на Погляд Київщина.