Новини
Надзвичайні новини
Київ

У Києві наркодилер запропонував поліцейському «кришувати» нелегальний бізнес


Київська місцева прокуратура № 7 разом із слідчими Подільського УП ГУНП в м. Києві затримали ділка якраз під час передачі хабара працівнику поліції.

Фото: Пресслужба Київської міської прокуратури

Про це розповіли на сайті Київської місцевої прокуратури № 7.

Як повідомляється, згідно з матеріалами слідства, киянин запропонував службовцю Подільського УП ГУНП в м. Києві неправомірну вигоду, аби його не притягували до відповідальності за наркозлочини, та у подальшому на перешкоджали виготовленню й розповсюдженню наркотичних засобів на території Подільського району столиці. За такі «послуги» наркодилер пообіцяв правоохоронцю кожен місяць віддавати 10% від суми щомісячного свого «заробітку».

Саме під час надання першої частини неправомірної вигоди в розмірі 3400 грн зловмисника й затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Фото: Пресслужба Київської міської прокуратури

Крім того, провівши невідкладні слідчі дії за місцем проживання цього спритника, правоохоронці виявили та вилучили лабораторію з виробництва наркотиків, а також заборонені в обігу речовини.

Дії зловмисника кваліфіковано за ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі за не вчинення нею дій з використанням влади або службового становища).

Наразі вирішується питання щодо притягнення затриманого до кримінальної відповідальності за злочини у сфері обігу наркотичних засобів та прекурсорів.

«Погляд» розповідав, як у Броварах колишню котельню перетворили на нарколабораторію.

Ми також інформували, як на Київщині вилучили у міжнародних наркодилерів метадону на 50 млн грн.