Новини
Надзвичайні ситуації
Київ

У Києві на руці учениці вибухнув смарт-годинник


Дівчинка із опіками знаходиться в лікарні.

Фото з відкритих джерел

Дитина навчається в школі №99 Діпровського району столиці.

Про це розповіли Факти.

Директор Школи Ганна Собчук зазначила, що дівчинка навчається в молодших класах. Коли стався інцидент (4 лютого) дитина йшла до школи.

Родичі школярки повідомили, що це були дитячі смарт-годинник дуже відомої і популярної марки. Дівчинка зараз перебуває під крапельницями в опіковому центрі, її готують до операції.

У світі це не перший випадок, коли смар-годинник наносить шкоду своєму власнику.

До прикладу датчанин Йорген Моурітцен отримав серйозний опік при носінні такого годинника, повідомляє місцеве видання Ekstra Bladet. За словами Моурітцена, смарт-годинник став настільки гарячими, що залишили істотні опіки на його кисті.

За словами виробника, пошкодження браслета викликані зовнішнім джерелом, а в самому пристрої немає компонентів, здатних нагріватися і обпалювати шкіру власника.

Нагадаємо, раніше “Погляд” повідомляв про те, що на Вишгородщині школярці, що провалилася під кригу, допомогли поліцейські.

Також ми розповідали, що у Києві врятували собаку, який провалився під кригу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.