Новини
Київ

У Києві можуть зупинити газопостачання


Причиною можливого колапсу являється те, що на сьогодні "Київгаз" - єдиний оператор ГРМ, ще не уклав з ОГТСУ договір на постачання газу.

Про це повідомили у пресслужбі Оператора ГТС.

"Перепрошуємо у жителів Києва, що повідомляємо такі тривожні новини перед святковим вікендом. Ми робимо все від нас залежне, щоб не допустити колапсу. Але мусимо попередити про можливі наслідки, якщо рішення проблеми не буде знайдено.

"Київгаз" з як оператор газорозподільної мережі в місті Києві вже більше двох місяців саботує укладання типового договору на транспортування газу з Оператор ГТС Українии.

Відповідно до Кодексу ГТС Оператор ГТС повинен припинити транспортування газу до мереж "Київгазу", що в результаті спричинить зупинку газопостачання для всіх споживачів в столиці", - розповіли у компанії.

Там також зазначили, що станом на сьогодні, "Київгаз" залишається єдиним серед всіх 44 операторів ГРМ (облгазів) в Україні, який не уклав договір на транспортування газу з Оператором ГТС, як того вимагає закон.

Оператор ГТС звернувся до регулятора для того, аби той провів перевірку «Київгазу», однак у разі, якщо рішення проблеми не знайдуть, то у Києві може настати колапс у постачанні газу.