Новини
Головні новини
Київ

У Києві можуть відкласти перехід на е-квиток


У КМДА готові відтермінувати запровадження е-квитка, щоб уряд зміг розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян.

Заступник голови КМДА Марина Хонда повідомила, що пільговикам із інших регіонів України доведеться сплачувати власні кошти за проїзд із введенням єдиного електронного квитка. А це, на думку чиновниці, несправедливо.

«Столичний бюджет цих витрат покрити не може. Тому держава повинна врегулювати це питання на законодавчому рівні. І на кількох нарадах за участю прем’єра, урядовців і керівництва столиці була досягнута домовленість, що уряд розробить відповідні зміни до законодавства України. А столиця врахує рекомендації урядовців і відтермінує запровадження електронного квитка, поки питання компенсацій пільговикам не буде вирішене», – підкреслила Марина Хонда.

Зазначимо, що запуск е-квитка в столиці відкладають не вперше. У 2019 році міська влада пояснювала це тим, що зміна терміну запуску промислової експлуатації системи відбувається для того, щоб е-квиток був максимально зручним для кожного пасажира, незалежно від місця його реєстрації чи наявності пільгової категорії.