#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київ

У Києві масово ремонтують дороги: перелік вулиць

28.04.2020 Оксана Кириленко 0

Так сьогодні, 28 квітня із 9:00 до 18:00 на проспекті Любомира Гузара працівники КК "Київавтодор" завершують капітальний ремонт, розпочинають влаштовувати верхній шар покриття.

Цього дня комунальники стелитимуть верхній шар асфальту від Борщагівського шляхопроводу до бульвару Вацвала Гавела.

Під час робіт, рух на цій ділянці буде перекрито.
Об'їхати ремонтну ділянку можна по проспекту Відрадному.

Також у вівторок 28 квітня із 9:00 до 18:00 на вул. Туполєва частково обмежать рух транспорту.

Там стелитимуть верхній шар асфальту від будинку № 3 до вулиці Стеценка. У зв’язку із цим рух під час робіт буде частково обмежено.

Нагадаємо, що із 28 квітня до 28 травня на естакаді з’їзду з Дніпровського узвозу на Набережне шосе розпочинається наступний етап ремонту. Фахівці КП “Київавтошляхміст” оновлюють деформаційні шви.

Іще у "Київавтодор" нагадують, що до кінця квітня планують закінчити перший етап капітального ремонту  Борщагівського шляхопроводу.
На сьогодні вже повністю відновили рух автотранспорту в напрямку центру міста.

А вже на початку травня дорожники перейдуть до наступного етапу – ремонту проїжджої частини та тротуару в напрямку Кільцевої дороги. І до кінця цього року Борщагівський шляхопровід буде повністю оновлений.