Новини
Україна
Кримінальні новини
Київ

У Києві екс-поліцейський планував викрадення судді


Колишній начальник Олександрійського ДАІ УМВС України в Кіровоградській області планував викрадення з метою отримання викупу судді у відставці Вищого господарського суду.

Виконавця для втілення злочинного задуму він підшукував у середовищі кримінальних кіл Кіровоградщини. За задумом зловмисника його спільник мав викрасти суддю із місця приживання у столиці та насильно утримувати в одному із київських гаражів, повідомляють в СБУ.

Сам же організатор через шантаж та залякування хотів змусити дружину потерпілого - секретаря Верховного суду України - заплатити 300 тисяч доларів викупу. Гроші жінка мала передати через його спільника.

Правоохоронці здійснили у Києві імітацію викрадення «жертви». Аби замести сліди та уникнути викриття, організатор для ведення переговорів придбав окремі засоби зв’язку і здійснював дзвінки із Кременчука Полтавської області. Затримали замовника викрадення на одній із автозаправок на Кіровоградщині після отримання обумовленого викупу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вказаного злочину.