Новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві чоловік вбив свого похресника

02.07.2020 Оксана Кириленко 0

Мати загиблого разом із злочинцем говорили, що дитина випала із вікна.

Трагедія сталася на вулиці Шолом-Алейхема. Тоді до поліції надійшов виклик, що із вікна випала дитина 2014 року народження. Медики госпіталізували хлопчика до лікарні у безсвідомому стані.

Пізніше поліції вдалося встановити, що хлопчику тілесні ушкодження завдав його хрещений батько, який в компанії ще декількох чоловіків і матері потерпілого вживав алкогольні напої в квартирі. У сусідній кімнаті слідчі виявили сліди крові, а потім встановили і свідка, який розповів, що хрещений зайшов до кімнати хлопчика, а через деякий час виніс його побитого і без свідомості на руках.

«Не вистачає слів, щоб описати цей злочин. Дитині провели ряд складних операцій. На жаль, незважаючи на зусилля лікарів, хлопчик помер. Нелюда, якого затримали на місці події, взяли під варту», - написала прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.

У даній справі відкрили спочатку кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, п. 2 ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України. Після смерті дитини прокуратура перекваліфікувала дії підозрюваного на умисне вбивство.

Нагадаємо, у Святошинському районі столиці жорстоко побили чоловіка.