Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

У Києві чоловік помер із криками про допомогу


12 червня у столиці по вулиці Гмирі 4 посеред вулиці помер 45 річний чоловік. Свідки стверджують, що громадянин поводив себе дивно, бив припарковані авто та кричав, що помре.

Коли приїхала патрульна поліція дебошир продовжував кричати і бився головою об асфальт. До приїзду правоохоронців очевидці утримували чоловіка, щоб він не завдав шкоди оточуючим. Так як він не заспокоювався, поліцейські наділи на нього наручники.

Через кілька хвилин чоловік заспокоївся і йому вирішили зняти наручники. На адресу прибули медики, щоб оглянути потерпілого і зрозуміти, що стало причиною такої поведінки. Під час огляду чоловік різко втратив свідомість і не подавав ознак життя. Лікарі до останнього намагалися реанімувати потерпілого, але, на жаль, вони констатували смерть.

Дружині померлого зателефонували і повідомили про те, що її чоловіка більше немає. Вона прийшла до місця події і розповіла, що у чоловіка були проблеми з алкоголем і наркотиками. Жінка розповіла, що напередодні у них сталася сварка на грунті його залежностей. Після чого він пішов з дому в невідомому напрямку.

За інформацією "Информатор"