Новини
Новини Київської області
Технології

У Києві будують «теплий» тротуар


Дорога з підігрівом – технологія, яка вже давно успішно впроваджена у багатьох країнах світу, зокрема в Японії, Канаді, США, Фінляндії, Норвегії, Ісландії, нарешті дійшла і до України. У Києві активно будують поки що не дорогу, а лише «теплий» тротуар.

У Києві будують «теплий» тротуар

Ноу-хау впроваджується у Солом'янському районі по вулиці І. Пулюя. Кошти на це виділені одним із проектів Громадського бюджету (автор Дмитро Брідня). Для влаштування «теплого» тротуару використають понад 1 км електронагрівального кабелю, що дозволить школярам та жителям району безпечно пересуватись взимку ділянкою, що має крутий нахил.

На 300 квадратних метрах вже почали облаштовувати систему підігріву з автоматичною системою управління. Крім того, планується встановити нові бордюри, антипаркувальні стовпчики та озеленити ділянку.

Завершити будівництво тротуару з підігрівом у столиці заплановано до кінця грудня поточного року.

Довідково:
Громадський бюджет – інструмент активних громадян. Платформа надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста, району. Ідеї, які найбільше підтримають кияни шляхом е-голосування, реалізуються містом під контролем команд та громадськості.

Джерело: Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація