Україна
Новини Київської області
Анонси
Здоров'я

У Києві безкоштовно консультуватимуть нейрохірурги зі США та України


Американський фахівець Люк Томич з 8 червня прийматиме пацієнтів з пухлинами головного мозку в Міжнародному центрі нейрохірургії

Нейрохірург зі Сполучених Штатів Америки Люк Томич (Luke Tomycz) та нейрохірург Міжнародного центрі нейрохірургії Ігор Курілець з 8 червня 2019 року в Міжнародному центрі нейрохірургії (м. Київ) вестимуть безкоштовний прийом пацієнтів, у яких було діагностовано пухлину головного мозку. Окрім консультування, заплановано спільне виконання операцій на головному мозку. Приїзд Люка Томича відбувається за підтримки некомерційної організації RAZOM for Ukraine.

Щоб потрапити на консультацію до американського фахівця, потрібно зателефонувати, або написати у VIBER за номером: +38 (068) 369 14 07, та записатися на первинну консультацію до Ігоря Курільця – нейрохірурга, котрий спеціалізується на пухлинах головного мозку.  Під час консультації буде встановлено, чи діагноз пацієнта потребує консультації спеціаліста зі США. Після цього хворого внесуть у список пацієнтів, які потребують консультації американського нейрохірурга. Люк Томич планує провести в Україні тиждень, тому всі, хто потребує допомоги, можуть записатися на консультацію.

Медичні документи, які необхідно мати при собі для консультації Люка Томича:  

–знімки МРТ головного мозку (плівка + диск) з контрастним підсиленням та заключення до них (виконані не давніше, як за 6 місяців до консультації)

–всі попередні знімки МРТ, КТ, заключення, виписки, результати гістологічного дослідження, якщо  такі є у наявності

– паспорт громадянина України (пацієнта та всіх, хто його супроводжує)

Консультації відбудуться за адресою: Київ, вул. Липська 11, метро Арсенальна, Центральний госпіталь ВМУ СБУ (2 поверх) Міжнародний центр нейрохірургії .

Для входу на територію госпіталю обов’язково мати з собою паспорт громадянина України.

ДОВІДКА. Це вже п’ятий подібний візит доктора Люка Томича до Києва. Попередні відбулися в 2016, 2017 та 2018 роках. За час попередніх візитів проконсультовано майже 600 пацієнтів, спільно виконано 50 операцій. Завдяки підтримці організації RAZOM частині неплатоспроможних пацієнтів було повністю або частково профінансовано вартість витратних матеріалів для операцій.

Люк Томич – випускник Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology), закінчив медичну школу Мічіганського університету (Michigan Medical School), проходив резидентуру з нейрохірургії в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University) та Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children's Hospital). Окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до Еквадору, Гондурасу, Кенії, де лікував хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. Нині працює нейрохірургом у госпіталі при Рутгерському університеті (Нью Джерсі, США). В 2017 році за підтримку української нейрохірургії був нагороджений медаллю Верховної Ради України.

Джерело: Міжнародний центр нейрохірургії