Новини
Кримінальні новини
Київщина-суспільство
Київ

У Києві афериста, який зазіхав на квартири професора, засудили на 5,5 років


Столична прокуратура № 7 і Дарницький районний суд Києва оголосили обвинувальний вирок чоловіку за фактами незаконного заволодіння двома квартирами у Києві на підставі підроблених документів. Після дослідження всього обсягу доказів у суді обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі.

фото з відкритих джерел

Обвинувальний вирок оголосили за (ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 358 КК України). Про це повідомляється на сайті Прокуратури міста Києва.

Згідно з матеріалами слідства, обвинувачений, діючи у змові з іншими співучасниками, втерся в довіру 63-річному професору фізико-математичних наук, який проживав самотньо, та скориставшись його хворобливим станом, викрав правовстановлюючі документи на дві його квартири у місті Києві та паспорт. У подальшому зловмисники підробили ці документи на підставних осіб та використали їх під час нотаріального посвідчення договорів відчуження вказаного майна. 

Слідство довело, що саме обвинувачений був присутній під час укладення відповідних договорів відчуження квартир та розпоряджався цим майном на власний розсуд. Сума збитків, завданих діями обвинуваченого, становить понад 3,5 млн грн.  За результатом судового розгляду чоловіка визнано винним в інкримінованих злочинах та засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Обвинувачений наразі перебуває під вартою. На незаконно відчужені квартири накладено арешт. Вживаються заходи щодо їхнього повернення.

Раніше «Погляд» повідомляв, що 5 років за ґратами отримав “винахідливий” зловмисник, який викрав “Порше” у Києві.

Читайте також про те, що в столиці за підпал автівок затримали іранця.