Новини
Суспільство
Автоновини
Київ

У Києві 18 травня запустили 5 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю: Кличко


Цілодобова робота таких комплексів дасть можливість закрити Київ від недобросовісних перевізників.

З сьогоднішнього дня, 18 травня,  в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту обмежений. Обмеження діють уранці з 7 до 10 години, та увечері з 17 до 20 години. Про  це нагадав під час онлайн-брифінгу міський голова Києва Віталій Кличко.

«Ми спільно з Міністерством інфраструктури та Державною службою України з безпеки на транспорті запустили 5 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на в’їздах у столицю», - заявив він.

Уже перші дні роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зі значним перевантаженням.

За словами Кличка, цілодобова робота таких комплексів – важливий крок, аби Київ був закритий для недобросовісних перевізників. Постійний контроль та штрафи змусять таких перевізників не їхати через місто.

«Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги. У тому числі й нові. Влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту, і ми працюємо над тим, щоб контролювати в’їзд, щоб не було заторів. Приблизно 30% транспорту в Києві – це транзитний трафік, а наступний міст через Дніпро знаходиться за 300 кілометрів на південь. Тому ця проблема дуже актуальна, ми працюємо над тим, щоб запустити Велику Окружну дорогу, вона дасть можливість набагато зменшити напружену ситуацію у Києві щодо транзитного транспорту», – поінформував міський голова Києва.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів