Новини
Україна
Автоновини

У Китаї створили седан, що стане бюджетною альтернативою Tesla


Нове авто BYD Han матиме хорошу аеродинаміку.

Про це повідомляє Автоцентр.

Вже представлені перші офіційні фото BYD Han. Великий седан стане новим флагманом китайської марки авто як в гібридній, так і в електричній модифікаціях.

Покажуть нове авто на квітневому автосалоні у Пекіні.

BYD Han – обтічний седан із загостреним носом і похилою лінією даху. Він не тільки має стрімкий вигляд, а й низький(0,233) коефіцієнт лобового опору. Для порівняння, у Tesla Model S цей показник дорівнює 0,24.

Саме Tesla Model S називають прямим конкурентом електрокару BYD Han, хоча китайське буде дешевшим. Окрім цього, автомобіль можна порівняти за розмірами з Теслою – 4980 мм в довжину, 1910 мм в ширину і 1495 мм у висоту при колісній базі в 2495 мм.

Вже відомо, що всередині салону буде великий 12,8-дюймовий тачскрін і віртуальна приладова панель, та оригінальне двоспицеве кермо.

Електромобіль запропонують у двох версіях: задньопривідній - з одним 222-сильним мотором і повнопривідному варіанті, де додано ще один мотор потужністю 272 к.с. на передній осі.

Запас ходу нового китайського авто поки що тримають у таємниці.

Підзаряджуваний гібрид BYD Han отримає 2,0-літрову 192-сильну турбочетвірку і електромотор на 245 к.с. Продавати обидві модифікації цього авто почнуть з літа цього року.

Фото - Автоцентр.