Новини
Фастів

У Кожанці на Фастівщині завершують будівництво амбулаторії сімейної медицини


В рамках впровадження медичної реформи на селі, за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету в смт Кожанка Фастівського району будується нова амбулаторія, яка передбачає наявність житла для сімейного лікаря.

Про це повідомили у Фастівській районній раді.

Згідно проекту приміщення має бути не лише комфортним, мати естетичний та архітектурний вигляд, а й бути енергоефективним, оснащеним усім необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням. Реалізація цього проекту знаходиться на постійному контролі керівництва району.

Голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков та директор «Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Головань в рамках контролю вчергове оглянули роботи з будівництва Кожанської медамбулаторії, які вже підходять до завершення, та поспілкувались з представниками підрядної організації.

Нагадаємо, згідно даних сайту «Prozorro», підрядною організацією, яка будує амбулаторію сімейної медицини у Кожанці є ТОВ "С.В.С. ГРУП". Вартість виконання робіт підрядником, згідно договору, укладеного з «Фастівським Центром первинної медико-санітарної допомоги», складає 5 298 419, 85 грн.

Фото - Фастівська района рада.