У Кожанці на Фастівщині завершують будівництво амбулаторії сімейної медицини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67729874_2691270404225458_5485362381674512384_n.jpg)
В рамках впровадження медичної реформи на селі, за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету в смт Кожанка Фастівського району будується нова амбулаторія, яка передбачає наявність житла для сімейного лікаря.
Про це повідомили у Фастівській районній раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67288144_2691270910892074_5957624139295490048_n.jpg)
Згідно проекту приміщення має бути не лише комфортним, мати естетичний та архітектурний вигляд, а й бути енергоефективним, оснащеним усім необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням. Реалізація цього проекту знаходиться на постійному контролі керівництва району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67386378_2691270690892096_3789240566252830720_n.jpg)
Голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков та директор «Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Головань в рамках контролю вчергове оглянули роботи з будівництва Кожанської медамбулаторії, які вже підходять до завершення, та поспілкувались з представниками підрядної організації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67294012_2691270344225464_7451622972701278208_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67470992_2691270987558733_9123497911030644736_n.jpg)
Нагадаємо, згідно даних сайту «Prozorro», підрядною організацією, яка будує амбулаторію сімейної медицини у Кожанці є ТОВ "С.В.С. ГРУП". Вартість виконання робіт підрядником, згідно договору, укладеного з «Фастівським Центром первинної медико-санітарної допомоги», складає 5 298 419, 85 грн.
Фото - Фастівська района рада.