Новини
Біла Церква
Екологія
Кримінальні новини

У Ковалівській ОТГ незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн


Столичний підприємець, вирубавши живі дерева, заподіяв шкоду навколишньому природному середовищу у розмірі понад 1 мільйон гривень, за що отримав підозру.

Як повідомляють у Київській обласній прокуратурі, 52-річний мешканець Києва організував вирубку 101 живого дерева у захисних лісових насадженнях на території Ковалівської сільської ради колишнього Васильківського, а нині Білоцерківського району.

Для цього він уклав договір з одним із підприємств щодо надання послуг із санітарної порубки дерев у кількості відповідно до виданого лісорубного квитка. Однак у фігуранта провадження виник злочинний умисел на незаконну суцільну порубку дерев, на території, що виходить поза межі земель, прописаних у договорі. Він мав на меті привласнити незаконно зрубану деревину та використати її у власних цілях.

Тож під виглядом розчистки лісосмуг без передбаченого законом дозволу горе-підприємець організував здійснення суцільної порубки з використанням невстановленої спеціальної техніки та за допомогою вільнонайманих ним працівників.

Такими діями навколишньому природному середовищу заподіяно шкоду у розмірі понад 1 мільйон гривень (ч. 4 ст. 246 КК України).

Нині досудове розслідування триває.

«Погляд» нещодавно писав, що на Броварщині незаконно видобуто піску на 88 млн грн.

Також читайте, як на Макарівщині незаконно вирубали сосни у лісгоспі. У Наливайківці поліція зупинила чоловіка, який вивозив деревину із лісового господарства. 

Фото: Київська обласна прокуратура

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.