У Коцюбинському згоріли дві автівки: одна з них належить дружині депутата Ірпінської міської ради
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Slyus-avto-zgor.jpg)
5 лютого близько 4:40 у Коцюбинському сталася пожежа – горіли 2 машини, одна з яких належить дружині депутата Ірпінської міськради Богдана Слюсаренка.
Поки нема офіційної інформації від поліції та ДСНС. Зі слів Слюсаренка, це умисний підпал авто його дружини. А вже потім вогонь перекинувся на сусідську машину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Slyus-avto-zgor-1.jpg)
Як відомо, Слюсаренко на сесіях ІРМ у дерибанних питаннях голосує в унісон із новообличчівською більшістю.
Також депутат виступає проти приєднання Коцюбинського до Києва (всупереч тому, що за це були 61% жителів на громадських слуханнях), за збереження селища у підпорядкуванні Ірпеня.
Ласим шматком для спритників різного ґатунку залишається Біличанський ліс. Природна оаза межує із Коцюбинським та залишається потенційним майданчиком у майбутньому під забудову, зокрема й висотну.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Lavr-pidp-avto-0-640x363.jpg)
Варто нагадати, що не так давно спалили автомобіль депутата Ірпінської ради, захисника зелених зон Київщини Лаврентія Кухалейшвілі, який захищає куточки живої природи від забудови.