#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Пригоди
Київ

У Києві затримали громадянина РФ, який знаходиться під санкціями і пов'язаний з криміналом

20.01.2022
Росіянин може мати тісні зв’язки з кримінальними угрупованнями, раніше його внесли до санкційного списку РНБО.

У Києві затримали громадянина РФ, який знаходиться під санкціями і пов'язаний з криміналом - зображення

Як повідомила пресслужба Національної поліції, 50-річного громадянина Росії внесли до санкційного списку РНБО минулого року.

Тільки-но поліцейські дізналися місце перебування росіянина, спланували та провели заходи з його затримання. На виконання рішення РНБО та з метою унеможливлення поширення громадянином іншої країни злочинного впливу співробітники управління стратегічних розслідувань в Київській області та міграційна служба мають примусово повернути чоловіка до країни його походження. Крім того, йому заборонять в’їжджати на територію України.

Зазначається, що затриманий має тісні зв’язки з кримінальними угрупованнями.

Нагадаємо, на облік в РНБО можуть взяти українських користувачів російської соцмережі "ВКонтакте". Очільник РНБО заявив, що користувачі повинні пам'ятати про відповідальність за порушення законодавства та поширення російського контенту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.