Новини
Суспільство
Київ

У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку

Фахівці Центру проходитимуть практику за кордоном, а отриманий досвід допоможе розширити мережу соціальних закладів в Україні відповідно до європейських стандартів.

У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку - зображення
Фото: freepik.com

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Центр відкриють за підтримки Латвії, де, за словами Хонди, система соціальної підтримки населення заснована на спільній роботі громадського сектору та органів місцевого самоврядування. Працівники київського центру пройдуть практику в латвійських колег.

Центр стане першим подібним закладом у Києві.

Хонда каже, що потреба в соціальних та реабілітаційних закладах у столиці зростає. До прикладу, нині в місті зареєстрували майже 6 тисяч одиноких літніх людей, які потребують догляду та кнопки екстреного реагування. Окрім них допомоги потребують ще майже 13 тисяч дорослих з І групою інвалідності, а число дітей з інвалідністю в Києві наближається до 14 тисяч.

У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку - зображення
У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку - 1 - зображення
У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку - 2 - зображення
У Києві з’явиться Центр денного догляду для людей старшого віку - 3 - зображення
Фото - Марина Хонда

Нагадаємо

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.