Новини
Україна
Екологія
Київ

У Києві висадили тюльпани, подаровані Нідерландами

Наступної весни в столиці зацвіте 125 тис. нідерландських тюльпанів.

У Києві висадили тюльпани, подаровані Нідерландами - зображення

У центрі Києва висадили тюльпани, подаровані Королівством Нідерланди. Про це повідомили в КМДА.

Вже наступної весни на Майдані Незалежності зацвіте 25 тис. нідерландських тюльпанів, зокрема, таких сортів як: темно-фіолетові Bullit, жовті Novi Sun, червоні Charade, рожеві Salmon та жовто-червоні Park Tiger.

У столиці вірять, що символічний прапор із жовтих і темно-фіолетових сортів тюльпанів, висаджених біля напису "Я люблю Україну" на центральній площі Києва, стане символом нашої Перемоги.

У Києві висадили тюльпани, подаровані Нідерландами - зображення

"Квіти завжди були символом перемоги добра над злом, весни над зимою, любові над смертю. Нехай ці тюльпани квітнуть на честь переможців, славлять вільну Україну та велич українського народу. Бажаємо, щоб ці квіти стали провісником відродження та процвітаючого майбутнього нашої незламної України!", –

членкиня ради директорів Нідерландсько-Української торгової палати Ірина Папуша

Нагадаємо, 17 листопада в Бучі висадять бузковий гай. На ділянці поєднають групи бузків з незвичною кольористикою (жовтоцвітні, білі, лососеві, рожеві) зі строкатими формами бузини, яка має червоні ягоди. Крім того для пролонгації цвітіння буде висаджено глід "Пол Скарлет".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.