Новини
Культура
Київ

У Києві створили путівник із адресами Української революції

Там можна знайти 165 локацій, де відбувалися важливі для України події на початку ХХ століття.

У Києві створили путівник із адресами Української революції - зображення

У столиці презентували унікальний путівник «Київські адреси Української революції 1917–1921 років», повідомили в КМДА.

Книга за авторством Ярослава Файзуліна, Максима Майорова і Олександра Кучерука містить інформацію про 165 локацій на мапі міста, які мають велике значення для подій Української революції. Зокрема, за путівником можна знайти споруди, де були розташовані органи влади, політичні, громадські та культурні організації, будинки, у яких народилися, мешкали або ж працювали видатні діячі, а також місця боїв, зборів, демонстрацій та інших важливих подій тих революційних років.

«До кожної із адрес подано історичну довідку, ілюстративний матеріал, цитати з історичних джерел – документів, мемуарів, газет, що містять додаткову інформацію».

КМДА

Нагадаємо, цього тижня в Києві відбулася прем’єра вистави «Легенди Бахчисарая» за мотивами кримськотатарських казок, режисером-постановником якої став Ахтем Сеітаблаєв.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.