Суспільство
Київ

У Києві анонсували масштабне вдосконалення мережі громадського транспорту: що планують зробити

Вперше за 5 років у столиці візьмуться за покращення маршрутної мережі громадського транспорту міста.

У Києві анонсували масштабне вдосконалення мережі громадського транспорту: що планують зробити - зображення

Про це написав у Facebook заступник голови КМДА Костянтин Усов.

"Вперше за останні 5 років ми починаємо масштабне вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту міста", - підкреслив він.

Серед ключових пропозицій: 16 нових маршрутів, з них 11 - магістральних, збільшення випусків (кількості машин) комунального транспорту, що забезпечить менші інтервали, облаштування понад 50 нових захищених виділених смуг громадського транспорту у 2022 році.

Такі рекомендації були визначені на основі результатів звіту експертів Світового банку про стан системи громадського транспорту Києва та рекомендації з її поліпшення.

Усов зазначив також, що протягом тижня він буде виставляти на обговорення громадськості проєкти реорганізації маршрутів та чекатиме "обґрунтованих коментарів та пропозицій".

Як повідомлялося раніше, на 2022 рік передбачається виділення 13,1 мільярда гривень на розбудову столичної інфраструктури. З них 6,9 мільярда піде на транспорт та транспортну інфраструктуру.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.