Новини
Україна
Київ

У Києві планують таки добудувати пішохідний міст, але за кошти меценатів

Гроші з міського бюджету обіцяють не чіпати.

У Києві планують таки добудувати пішохідний міст, але за кошти меценатів - зображення

Будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський у Києві продовжиться. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, підкресливши, що проєкт реалізується за гроші мецентав.

"Столиця продовжить будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року за рахунок меценатських коштів. Гроші з міського бюджету не залучаємо", –

мер Києва Віталій Кличко

Також стало відомо, що столиця, зокрема, отримала кошти на продовження будівництва від Метрополії Великого Парижа.

"Це – цільові кошти, які іноземні партнери виділили нам на зведення саме цього об'єкта.

На початок 2023 року вже встановили 3 опори мосту і розпочали встановлення четвертої, закупили матеріали. За кошти, що надала Метрополія Великого Парижу, завершать встановлення 4-ої опори мосту, закуплять і встановлять допоміжні й частково прогонні конструкції, придбають металоконструкції", –

мер Києва Віталій Кличко

Зазначимо, що, за проєктом, міст має спиратися на чотири опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об'єкту становитиме 4 м, натомість довжина – 164 м. Також хочуть "взятися" за Оболонський острів і перетворити його на сучасну зону відпочинку для киян зі збереженням флори і фауни.

Нагадаємо, нещодавно суд визнав незаконним будівництво висотки над лінією метро на Шулявці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.