#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Надзвичайні ситуації

У Харкові попрощалися з курсантами та екіпажем Ан-26

06.10.2020 0 Гапон Юлія 000

У Харкові відбулась церемонія прощання з курсантами та екіпажем Ан-26.

Сьогодні, 6 жовтня, о 10:00 на площі Свободи в м. Харкові відбулася церемонія прощання з екіпажем та курсантами ХНУПСу, які загинули в авіакатастрофі Ан-26Ш у м. Чугуїв.

У громадській панахиді-прощанні з 18 курсантами Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та сімома льотчиками, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26 поблизу Чугуєва Харківської області, взяли участь президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою.

Поділяючи горе цієї непоправної втрати, в останню путь курсантів та льотчиків провели і співробітники ДП «АНТОНОВ» на чолі з керівником підприємства Олександром Лосем.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що 25 вересня неподалік Чугуєва Харківської області на відстані майже 2 км до військового аеропорту упав літак АН-26 Збройних сил України. 26 вересня в Україні оголосили день жалоби.

Фото - із фейсбук-сторінки Офісу президента України