Новини
Київщина
Здоров'я

У гуртожитках Переяслава немає хворих на COVID-19

31.05.2020 Оксана Кириленко 0

Станом на 13 годину 30 травня із 144 проведених у переяславських гуртожитках ПЛР-тестувань надійшли 107. Усі – негативні. 

Фото: Віталій Усик

Залишилося отримати всі списки та провести засідання з питань техногенно-екологічної безпеки. 

Списки мешканців із негативним результатом є на охороні в обох гуртожитках та співробітників поліції, які цілодобово чергують. За паспортом люди ідентифікують свою особу та можуть виходити, заходити – їхнє пересування не обмежене, повідомили у "Переяслав Сіті" із посиланням на керівника соціально-гуманітарного відділу університету Андрія Іващенка.

«Єдині обмеження, які діятимуть надалі, – заборона відвідування гостями (зокрема, мешканці одного гуртожитку не можуть приходити в інший), дотримання соціальної дистанції, масковий режим, дезінфекція (двічі на день). Щойно надійдуть списки з негативними результатами 37 осіб, які лишилися, міська рада має негайно зібрати засідання ТЕБ та НС і прийняти рішення, що ми маємо робити далі. Всі їхні приписи протягом цього тижня ми виконували повністю. Власне, проблем у нас не виникло: кожен факультет опікується своїми студентами, структурні підрозділи опікуються співробітниками, чергувала медична сестра, працював психолог. Ні в кого скарг на здоров’я не було. Дехто обурювався, переживав, що не може вийти надвір, але ж тут нічого не вдієш, ми максимально оперативно, чемно намагалися вирішувати всі питання», - розповів Іващенко.

Також він зазначив, що результати тестів обіцяли надіслати з лабораторії ще в середу, 27 травня, але це дещо затягнулося. Довелося тиснути на тестовий центр, обласну адміністрацію, підключати місцеву владу. «Але головне, що всі тести негативні й немає причин для переживань», – резюмував він.

Нагадаємо, що у гуртожитку Переяслава де мешкає 165 осіб був зафіксований спалах коронавіруса.