Гостомель
Події

У Гостомелі відкрили сервісний центр МВС

Серед послуг, які громадяни можуть отримати у новому центрі, оформлення водійських посвідчень, реєстрація транспортних засобів тощо.

У Гостомелі відкрили сервісний центр МВС - зображення
Фото:

Як повідомили на фейсбук-сторінці спільноти "Пульс", 17 грудня у Гостомелі відбулося відкриття відділу послуг сервісних центрів МВС у Гостомельському ЦНАПі.

Відтепер жителі Гостомельської ТГ зможуть швидше та комфортніше отримати низку послуг -  отримати, або поміняти водійське посвідчення, зареєструвати транспортний засіб тощо.

Усього центр надаватиме вісім послуг.

Начальник ЦНАПу Олексій Литвин зазначив, що наразі очікується приїзд комісії Міністерства внутрішніх справ, яка проведе огляд приміщення та перевірить усі необхідні документи і лише після цього центр розпочне свою роботу.

Нагадаємо, що раніше у Гостомелі виявили незаконно облаштований смітник, на якому збирали будівельні відходи. Знаходиться сміттєзвалище на вулиці Богдана Хмельницького.

Щоб першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.