Новини Київської області
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

У Гостомелі відкрили обласний центр волонтерів

Там допомагатимуть армії та тим, хто постраждав через війну.

У Гостомелі відкрили обласний центр волонтерів - зображення

У Гостомелі запрацював Центр волонтерів Київської ОВА, де допомагатимуть армії та тим, хто постраждав через війну. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі очільник гуманітарного штабу Олексій Кулеба.

Працюють у київському обласному центрі волонтерів за кількома напрамками, зокрема, зосереджена на допомозі постраждалим мирним жителям, які втратили житло внаслідок російської агресії. Крім того команда Центру активно працює над залученням іноземних донорів.

"Ми допомагаємо не лише армії, а й тим, хто безпосередньо постраждав через війну. Тим, кому ця допомога потрібна, в першу чергу, для відновлення житла та умов життя", –

керівник Гостомельського осередку ЦВ КОВА Вадим Лінник

Нагадаємо, в Ірпені відкрили наметове містечко, де облаштовано 70 місць у наметах і ще 120 у кімнатах санаторію "Дубки". Крім того на території організовано роботу медпункту та їдальні.

Як повідомляв "Погляд" раніше, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.