Новини
Новини Київської області
Фастів
Київщина-суспільство

У Гатному побудують дитсадок на 280 місць

Закінчити будівництво дошкільного навчального закладу планують до кінця цього року.

У Гатному побудують дитсадок на 280 місць - зображення

У 2022-му в Гатному побудують новий дитячий садок на 280 місць. Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА.

"Оскільки населення пристоличного регіону швидко збільшується, існує постійна потреба у вдосконаленні соціальної інфраструктури. Ми працюємо над цим, з-поміж іншого, розширюємо мережу наших освітніх закладів".

Голова Київської ОДА Василь Володін

Загалом в Київському регіоні планують побудувати п’ять дитсадочків, зокрема, чотири з них Бучанському районі – в с. Бобриця, м. Вишневе, с. Святопетрівське та с. Михайлівка-Рубежівка, а також один у Фастівському районі в с. Гатне. Таким чином, цьогоріч за рахунок відкриття нових дитсадків в регіоні планують створити 700 додаткових місць для дошкільнят.

Нагадаємо, також в 2022-му на Київщині з’явиться понад 4 тисячі нових учбових місць. Загалом протягом 2022 року у пристоличному регіоні заплановано реалізувати 16 об’єктів соціальної інфраструктури: 5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об‘єктів та 1 центр надання адмінпослуг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.