У Фастові замінюють вікна у багатоквартирних будинках
У місті проводяться роботи по заміні вікон в житловому фонді комунального підприємства «Фастівська ЖЕК».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/101020551_2329244500710541_5521193816356290560_n.jpg)
Про це повідомила перша заступниця міського голови Фастова Олена Зикова.
За її словами, у більшості житлових багатоквартирних будинків Фастова встановлені старі дерев’яні вікна, які прийшли в непридатний стан, не можуть забезпечити утримання тепла в під’їздах та абсолютно не відповідають вимогам безпеки та санітарії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/100619478_2329244530710538_1898596130057355264_n.jpg)
Станом на сьогодні, враховуючи попередні два роки, заміна вікон пройшла в 61 житловому будинку, що дає можливість забезпечити комфортне проживання їхнім мешканцям.
Роботи по заміні вікон у будинках Фастова тривають.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/101018471_2329244370710554_8616595781878546432_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/101262184_2329244570710534_2614771249376657408_n.jpg)
Нагадаємо, нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Фастові опоряджують фасади будинків.
Фото Олени Зикової.