У Фастові за гарячими слідами затримала злочинця
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-09-at-08.02.54.jpeg)
Фастівчанин побив битою 41-річного мешканця Житомира, забрав у нього мобільний телефон, барсетку з документами та грошима.
Про це повідомили у поліції Київської області.
Фастівське відділення поліції отримало повідомлення зі служби 102 про те, що невідомий побив чоловіка, який втратив свідомість і потребує негайної допомоги.
Поліція виїхала на місце події та встановила, що зловмисник та потерпілий познайомились на вокзалі і пішли додому до нападника, де розпивали спиртні напої. Під час пиятики між чоловіками виник конфлікт. 28-річний фастівчанин, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, побив битою постраждалого та обікрав.
Потерпілий був доставлений до Фастівської лікарні з переломом ноги, забоєм ребер та черепно-мозковою травмою. Нападника затримали неподалік від місця події.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.187 Кримінального кодексу України (Розбій).