Новини
Фастів

У Фастові з’явились точки доступу публічного Wi-Fi


Їх надає фастівський інтернет-провайдер - ТОВ «Фасттелеком ЛТД».

Про це йдеться у повідомленнях Інтернет асоціації України та самої компанії.

Відтепер фастівчани мають можливість користуватись публічним доступом до мережі Інтернет за адресами: по вулиці Соборній, 33 (П'ятачок) та на площі біля фонтану, по вулиці Соборній, 51/57.

Як зазначили в Інтернет асоціації України, вчора, 30 липня, на засіданні НКРЗІ було видано перші ліцензії на користування РЧР України у діапазоні 2.4ГГц для побудови бездротових Wi-Fi мереж за спрощеною процедурою – без отримання дозволу на експлуатацію РЕЗ. Однією з перших таку ліцензію отримав дійсний член ІнАУ – зазначена фастівська компанія.

Раніше встановлення будь-якого радіоелектронного засобу ззовні приміщень потребувало отримання окремого дозволу на експлуатацію РЕЗ. Це суттєво ускладнювало процедуру легалізації публічних зон Wi-Fi для доступу до мережі Інтернет. Зараз ця процедура значно спростилася завдяки внесенню відповідних змін до Плану використання РЧР України, ліцензійних умов.

Маємо надію, що й інші фастівські інтернет-провайдери отримають ліцензії на публічний WI-FI у місті – це спростить доступ до Всесвітньої мережі для багатьох фастівчан.