У Фастові визначили переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78333207_1455428581275862_1302543012554866688_o-2000x1500.jpg)
Цьогорічний вчительський конкурс є ювілейним і проводиться вже 25 рік поспіль.
Про це повідомили у Фастівському центрі інноваційних освітніх технологій.
Особливістю його проведення є розподіл по зонах. Боротьба за звання найкращого педагога проходила в номінаціях «Початкова освіта» серед педагогів міста Фастова й Фастівського району та в номінаціях «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Зарубіжна література» серед педагогів міста Фастова, Києво-Святошинського, Бородянського, Васильківського районів та Бородянського ОТГ.
Конкурсні випробування проходили на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія», Вишнівського академічного ліцею «Основа», Вишнівської ЗОШ № 2 та Фастівської спеціалізованої школи № 4. Конкурсанти демонстрували досвід та професійні ідеї під час випробувань «Методичний експромт», «Практична робота», «Хімічний експеримент», «Майстер-клас» та «Урок».
За результатами конкурсу переможцями стали:
- в номінації «Образотворче мистецтво» - Хіхлушко Ірина, учитель образотворчого мистецтва Фастівського академічного ліцею №2;
- в номінації «Початкова освіта» Сидоренко Аліна Вікторівна, учитель початкових класів Фастівської ЗОШ № 5.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78229798_1455438904608163_3887290486322364416_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/79083207_1455429451275775_2267681812471873536_o-2000x1500.jpg)
Лауреатами конкурсу стали:
- в номінації «Початкова освіта» - Горбач Лариса, учитель початкових класів Фастівської № 1 та Шевчук Марія, учитель початкових класів Фастівецького ЗЗСО;
- в номінації «Хімія» - Науменко Євгенія, учитель Фастівського академічного ліцею №2;
- в номінації «Зарубіжна література» - Курмазенко Леся, учитель зарубіжної літератури Фастівської ЗОШ №1.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75491832_1455428857942501_2434688506220511232_o.jpg)
Бажаємо фастівським переможцям перемоги в обласному етапі «Учитель року – 2020»!