Новини
Фастів
Здоров'я

У Фастові виявили сказ у кота


9 квітня до одного з фастівських будинків на вулиці Брандта прибився бродячий кіт, який вже наступного дня почав виявляти агресію та занепокоєння і того ж дня загинув. Господиня відразу звернулася до спеціалістів Фастівської районної лікарні ветеринарної медицини за допомогою, і результат дослідження показав позитивний результат на сказ.

Про це сьогодні під час засідання міської комісії з ТЕБ та НС розповів Ігор Іщук, начальник Фастівського райуправління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, як інформує Фастівська міськрада.

У зв’язку з виявленим випадком сказу, по Фастову проводяться профілактичні щеплення домашніх тварин від сказу, встановлені карантинні обмеження.

Детальнішу інформацію стосовно карантину та профілактичних щеплень можна дізнатись за телефонами (04565) 5-57-25, (04565) 5-52-36.

Для довідки: Людина може заразитися сказом від інфікованої тварини через укус; подряпину та мікроушкодження шкіри, потрапляння зараженої слини на слизові оболонки. Індикатором цієї хвороби є прояв гідрофобії – страх води (у людей викликає біль навіть дзюрчання води чи згадка про неї). При захворюванні на сказ та відсутності при цьому лікування людина помирає.