Новини
Фастів
Здоров'я

У Фастові виявили ще одного хворого на коронавірус: захворів військовий

08.04.2020 Александр Чернышенко 0

Ще один інфікований коронавірусом фастівчанин - військовослужбовець, який працює в Києві (лабораторний ПЛР тест у нього дав позитивний результат).

Цю інформацію повідомили сьогодні, 8 квітня, під час засідання міського оперативного штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненим коронавірусом COVID – 19, як інформує Фастівська міськрада.

Зараз хворий перебуває у себе вдома на амбулаторному лікуванні, захворювання у нього протікає у легкій формі. Чоловік проявив дисциплінованість, він відразу після перших симптомів звернувся до лікарів та самоізолювався.

Особи, які контактували з ним визначені та знаходяться під наглядом. Ситуація перебуває під контролем лабораторного центру.

Родина нещодавно померлої від коронавірусу фастівчанки (дочка та онука) – протестовані, результати тестів у них негативні.

Окрім, того, зараз у Фастові зафіксовано 26 людей, які прибули з-за кордону. Усі вони знаходяться під контролем поліції та лабораторного центру.

З понеділка поліція у Фастові переведена у посилений режим несення служби. Триває санітарна обробка та дезінфекція місць загального користування багатоквартирних будинків, а також вулиць міста.

Фото - Фастівська міська рада.